Iki nemokamo pristatymo liko €200.62

Betonavimo darbai naudojant polipropileno fibra – pigiau ir racionaliau

Betonavimo darbai naudojant polipropileno fibra – pigiau ir racionaliau
Publikuota 2021-01-31 Skaitė 378

Betonavimo darbai naudojant polipropileno fibra – pigiau ir racionaliau

2020-02-04

Efektyvu ir racionalu – taip bendrovės „IN FATIS“ specialistai galėtų paaiškinti sprendimą betonuojant naudojamą plieninę fibrą ir armatūros tinklus pakeisti kur kas lengvesne, tačiau betono armavimo savybėmis metalui nenusileidžiančia polipropileno fibra.

Armavimo sprendimas taupantis laiką ir pinigus

Prekės ženklą „PP Baltic“ valdanti bendrovė „IN FATIS“ – oficiali Belgijos polipropileno fibros ir plaušo gamintojos „Adfil“ partnerė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. „Adfil“ priklauso grupei „Low&Bonar“.

Betono gaminius, armuotus polipropileno fibra, galima naudoti grindims, aikštelėms, privažiavimo keliams betonuoti, taip pat pamatams, oro, jūrų uostų aikštelėms, žemės ūkio statinių, žuvininkystės fermų statyboje, įvairiems gelžbetonio gaminiams (pralaidų antgaliai, „L“ formos latakai, konteineriai, kelio ir pamatų plokštės ir kt.) ir t. t.

Polipropileno fibros, palyginti su plienine, reikia keliskart mažiau, išlaikant tuos pačius konstrukcijos tvirtumo rodiklius. Pavyzdžiui, 20–30 kg/m³ plieninės fibros, atsižvelgiant į projektą, galime pakeisti į 2–4 kg/m³ polipropileno fibros.

Polipropileno fibra taupo brangų laiką ir pinigus, nes nebereikia kloti armatūros tinklų prieš betonavimo darbus. Plieninė fibra ir armatūros tinklai gali būti paveikti korozijos, taip betono gaminys praranda dalį savybių – susilpnina konstrukcijas. Polipropileno fibra taip pat atspari šalčiui, drėgmei, vandeniui, druskoms ir kitoms cheminėms medžiagoms.

Armavimo sprendimas taupantis laiką ir pinigus

Polipropileno fibra betone sudaro unikalų 3D tinklą ir tolygiai pasiskirsto betono sluoksnyje. Betono sluoksnis yra daug paprasčiau apdirbamas, kai ant jo klojamas paviršinis sluoksnis, pavyzdžiui, akrilinė ar epoksidinė danga.

  • Polipropileno fibra „DURUS®“ skirta betono armavimui. Dažniausiai naudojamas kiekis 2–4 kg/m³ betono. Ši polipropileno fibra skirta pakeisti plačiai naudojamą plieninę fibrą ir armatūros tinklus, kas atpigina gelžbetonio armavimą ir pagerina armavimo savybes. Galimi ilgiai nuo 30 iki 55 mm.
  • Polipropileno plaušas „CRACKSTOP®“ skirtas mikroįtrūkių valdymui pirminėje betono stingimo stadijoje, geresnei paviršiaus apsaugai, taip pat geresniam užšalimo ir atitirpimo ciklų valdymui. Naudojamas kiekis 0,6–0,91 kg/m³.
  • Polipropileno plaušas „IGNIS®“ – tinkamas sprendimas pastatuose, kur ypač didelis gaisro pavojus. Gaisro atveju polipropileno plaušeliai ištirpsta, betone atsiranda mikrokanalų, per kuriuos iš betono pašalinama drėgmė ir susidariusių garų slėgis, taip išvengiama betono sproginėjimo.

„PP Baltic“ siūlo ne tik alternatyvas armatūros tinklams ir metalinei fibrai, bet ir teikia papildomų paslaugų: konsultacijas projekto rengimo klausimais, projekto dalies skaičiavimus, kuriuose numatoma naudoti polipropileno fibrą. Visi bendrovės pateikti skaičiavimai yra apdrausti. Galiausiai, netenka rūpintis betonavimo darbų, kuriuose naudojama „PP Baltic“ tiekiama polipropileno fibra, priežiūra – bendrovės specialistai darbą atliks už jus.

Rašyti komentarą
Taip pat skaitykite
2019-07-08
Betono armavimas polipropileno fibra – mažesnis į aplinką išmetamo CO2 kiekis 2020-11-25 Staty...
2021-01-31
2020-04-04 Statyba yra gana inertiškas sektorius. Tačiau klimato kaita ir su tuo susijusios probl...
2021-01-31
2020-03-23 Efektyvu, ilgalaikiška ir racionalu – taip „PP Baltic“ atstovas galėtų paaiškinti spre...
2021-01-31
Betono polimeriniai pluoštai. Fibros skaičiavimas ir parinkimas pagal standartą EN 14889-2 2018-1...
Susijusios prekės
Polipropileno pluoštas Ignis, esantis betoninėse sienose, kolonose, tuneliuose, gerokai padidina jų ..
€424
45
Durus EasyFinish – tai naujas produktas, skirtas betoninių grindų armavimui. Ši polipropileno fibra ..
€726
46
Polipropileno mikrofibra Crackstop sumažina betono trūkinėjimo galimybę pirminėje betono stingimo st..
€478
47
Rašyti
Skambinti