Iki nemokamo pristatymo liko €200.62

30kg BAUTECH BauTop Enduro barstomas kietiklis (atsparumo dėvėjimuisi klasė A1.5)

Populiari

Prekės kodas: BT400

Turimas kiekis: Pristatymas 5-10 d.d.

BAUTOP® ENDURO

Kietiklis pramoninių pastatų grindims

APRAŠYMAS

BAUTOP® ENDURO yra blizgus, sausas barstomo kietiklio mišinys betono grindims. Jį sudaro kietieji užpildai, aukštos kokybės cementas, pigmentai ir kiti priedai. Naudojamas ant šviežiai išpilto betono, sudaro unikalų, ypatingai atsparų dėvėjimuisi, sluoksnį. Apsaugo betoną nuo lengvai įsigeriančių skysčių, tokių kaip tepalas, vanduo ir kt. Ženkliai prailgina grindų tarnavimo laiką.

NAUDOJIMAS

Paviršinis sluoksnis su BAUTOP® ENDURO atsparus dėvėjimuisi ir dulkėjimui. Rekomenduojamas didelio intensyvumo zonose – sandėliuose, gamybinėse patalpose, gamyklose, logistikos centruose, vaistų ir maisto pramonės pastatuose.

PRODUKTO CHARAKTERISTIKOS

  • Aukštas atsparumas dėvėjimuisi
  • Nereikalauja priežiūros
  • Nedulkantis paviršius
  • Antistatinis paviršius
  • Lengvai valomas paviršius
  • Atsparus skysčiams
  • Atsparus šalčiui
  • Lengvai naudojamas
  • Plati spalvų gama
€1936 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Bautech

BETONO SLUOKSNIS

BAUTECH DST SYSTEM naudojama ant šviežiai išpilto betono sluoksnio.

Betono klasė ≥C20/25 Vandens/cemento santykis ≤ 0,50

Cemento kiekis ≤ 350 kg/m3

Šarmų kiekis cemente <0,5%

Cementas CEM I, CEM II/A‐S, CEM II/B‐S arba CEM III/A

Stambieji užpildai ≤ 16 mm

Frakcija ≤ 0.25 mm ‐ min. 4%

Smėlio kiekis apie 35%

Bendras cemento ir ≤0.25 mm frakcijos užpildų kiekis – maks. 450 kg/m3

Armavimas polipropileno arba plieno fibromis.

Betono klampumo klasė S3. Fibros gali keisti klampumo klasę.

Lauko sąlygoms rekomenduojama betono klasė XF4.

DĖMESIO! Papildomai nedėkite lakiųjų pelenų. Dėl to gali atsirasti paviršiaus dulkėtumas arba atsirasti pažeidimai. Neleistina papildomai pilti vandens. Tai keičia betono stiprumo savybes, klampumą, iššaukia plastines susitraukimo deformacijas ir jų metu atsirandančius įtrūkimus.

Betonas turi būti tinkamai sutankintas.

APLINKOS SĄLYGOS

Aplinkos ir betono dangos temperatūra darbo metu ir ateinančias 5 dienas turi būti tarp +5°C ir +30°C. paviršius turi būti apsaugotas nuo pernelyg greito džiuvimo, t.y. nuo aukštos temperatūros, Saulės spindulių, skersvėjų ir kt. Tam, kad užtikrinti aukštą kokybę, darbai turi turi būti atliekami su tinkamais įrankiais, aplinkoje neturi būti dulkių, putų polistirolo atraižų ir pan.

NAUDOJIMAS

Prieš naudojant mišinį BAUTOP ENDURO, betonas turi būti šiek tiek sustingęs. Laikas, kada galima pradėti naudoti mišinį priklauso nuo oro temperatūros, oro drėgnumo, aplinkos sąlygų ir kt. Betonas negali būti pernelyg kietas. Darbus rekomenduojama pradėti, kai pėdos įspaudas betone yra ne daugiau, nei 3-4mm. pašalinkite cemento pastos likučius nuo paviršiaus, atžviežinkite paviršių šveitimo diskų pagalba. Tada išberkite apie 2 kg/m2 BAUTOP ENDURO. Palengva įtrinkite mišinį diskų pagalba, vėliau išberkite dar 2 kg/m² mišinio ir vėl įtrinkite diskų pagalba. Bendras mišinio kiekis sudarys apie 4.0 kg/m2. Tolygiai užbaikite įtrinimą.

IMPREGNAVIMAS

Iškart po mišinio įtrinimo, paviršius turi būti padengtas impregnantu tam, kad apsaugoti paviršių nuo pernelyg greito džiuvimo:

BAUSEAL® EKO

Impregnavimo skystis vandens pagrindu, naudojamas purškimo ant paviršiaus būdu. Skystis turi būti purškiamas tolygiai vieną kartą.

Išeiga: 8-12m²/1l.

BAUSEAL® ENDURO

Impregnavimo skystis tirpiklio pagrindu, naudojamas purškimo ant paviršiaus būdu. Purškiamas iškart po įtrinimo barstomu kietikliu. Skystis turi būti purškiamas tolygiai vieną kartą.

Išeiga: 8-10m²/1l.

BAUTECH FORMULA®

Impregnavimo skystis silikatų ir polimerų pagrindu, naudojamas purškimo ant paviršiaus būdu. Skirtas impregnuoti, sustiprinti betono paviršių. BAUTECH FORMULA naudojamas padengiant paviršių 0.1 ‐ 0.2 l/m2 kol visas plotas vientisai padengiamas.

Paviršius turi likti drėgnas 15 ‐ 20 minučių. Vietose, kur paviršius džiūsta greičiau, reikalingas papildomas kiekis skysčio.

Išeiga: 4-10m²/1l.

NANOSEAL®

Impregnavimo skystis ličio ir polimerų pagrindu, naudojamas purškimo ant paviršiaus būdu. Skirtas impregnuoti, sustiprinti betono paviršių. Dėka gilaus įsiskverbimo, sukuriama aukšto fizinio ir cheminio atsparumo betono struktūra.

NANOSEAL skysčiu betono paviršius padengiamas purškiant 0.1 ‐ 0.2 l/m2 kol visas plotas vientisai padengiamas Paviršius turi likti drėgnas 15 ‐ 20 minučių. Vietose, kur paviršius džiūsta greičiau, reikalingas papildomas kiekis skysčio.

Išeiga: 4-10m²/1l.

SAUGA DARBO METU

Mišinių sudėtyje yra cemento. Sumaišytas su vandeniu sukelia šarminę reakciją. Neįkvėpkite dulkių, apsaugokite akis ir odą. Jei mišinio pateko į akis ar ant odos, gausiai plaukite vandeniu, odą papildomai valykite muilu. Darbo vieta privalo būti vėdinama. Saugokite nuo vaikų.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Visa informacija pagrįsta tuo, kad produktai yra laikomi ir naudojami remiantis mūsų pateikiamomis rekomendacijomis, taip pat įmonės BAUTECH gamybine ir naudojimo patirtimi. Jūs privalote naudoti gaminį pagal paskirtį ir BAUTECH rekomendacijas. Visa pateikta techninė infomacija paremta laboratorijoje atliktais bandymais ir pavyzdžiais . Ne laboratorijoje atlikti bandiniai gali įtakoti rezultatą, priklausomai nuo aplinkos sąlygų, vietovės, taikymo būdo ir kitų, nuo BAUTECH nepriklausančių aplinkybių. Bet kokios mūsų darbuotojų rekomendacijos turi būti patvirtintos raštu. Naujieji, raštu pateikiami, nurodymai pakeičia ankstesniuosius.

BAUTECH produktais padengtas paviršius gali skirtis, priklausomai nuo šviesumo, atspalvių, taikymo būdo, produkto džiuvimo sąlygų ir kt. Tai nėra produkto defektai ir neturi įtakos techniniams parametrams ir grindų funkcionalumui. Betono struktūra gali įtakoti paviršiaus atspalvius.

ĮPAKAVIMAS

Maišai po 30 kg, ant paletės 35 vnt x 30 kg = 1050 kg

LAIKYMO SĄLYGOS

Produktai gali būti sandėliuojami uždarose, sausose ir vėdinamose patalpose, temperatūroje nuo 5°C iki 25°C ne ilgiau, kaip 6 mėnesius nuo pakavimo datos.

BAUTECH Sp. z o.o.

ul. Staszica 25, 05‐500 Piaseczno, Poland tel. +48 22 716 77 91; fax +48 22 716 77 90 e‐mail: bau@bautech.eu www.bautech.eu

TECHNINĖ INFORMACIJA

Produktas atitinka EN-13813 reikalavimus.

Atsparumo ugniai klasė

A1fl

Koroziją sukeliančios medžiagos

Cemento mišinys (CT)

Atsparumas spaudimui po 28

> 60 N/mm2 (C60)

dienų

Atsparumas lenkimui po 28 dienų

> 10 N/mm2 (F10)

Atsparumas dėvėjimuisi pagal Boehme bandymą

< 1,5 cm3/50cm2 (A1,5)

Atsparumas cheminiam poveikiui

Pvz.tepalui, balinantiems priedams chloridų pagrindu,

etilo alkoholiui, šarminiams

plovikliams, dažams.

Tepalo įgeriamumas

0 mm

Kietumas pagal Mohs skalę

>7

Naudojamas kiekis

apie 4,0 kg/m2±10%

Naudojimo temperatūra

nuo +5°C iki +30°C

Tinkamumas naudoti*

Lengvos apkrovos – 14d.

Pilnas naudojimas – 28d.

Spalvų gama

Standartai:

BT400 – naturaliai pilka

BT401 – plytų raudona

BT402 – alyvuogių žalia

BT403 – platininė pilka

BT404 – titaninė pilka

BT405 – grafito

Papildomos galimos spalvos:

BT406 – mėlyna

BT407 – ruda

BT409 – geltona

06

EN 13813

CT‐C60‐F10‐A1,5

*Prie aplinkos temperatūros +20°C ir santykinio oro drėgnumo 65%: aukštesnė temperatūra ir mažesnis oro drėgnumas trumpina, o žemesnė temperatūra ir didesnis oro drėgnumas ilgina numatytą laiką.

Rašyti
Skambinti