Iki nemokamo pristatymo liko €200.62

Polipropileno fibra DURUS EASYFINISH

Prekės kodas: DEF

Turimas kiekis: Sandėlyje (pristatymas 2-3 d.d.)

Durus EasyFinish – tai naujas produktas, skirtas betoninių grindų armavimui. Ši polipropileno fibra puikiai tinka grindų paviršiams, kurie yra įtrinami pabarstais (parkavimo aikštelės, sandėliai, garažai, kt.).

Produktas yra pilnai sertifikuotas, taip pat atlikti stiprumo bei įsitvirtinimo betone bandymai.

Dėka naujosios fibros techninių savybių, lyginant su analogiškais produktais, daugeliu atveju galime sumažinti numatytą kiekį polipropileno fibros viename kubiniame metre betono.

Polipropileno fibra Durus EasyFinish brošiūra

€726 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Ši prekė turi minimalų pirkimo kiekį 50
Gamintojas: Adfil

Fibros Durus skaičiavimas

Betono profilis nustatomas pagal konstrukciją, todėl reikiamas lenkimo momentas yra visuomet apskaičiuojamas ir priklauso nuo plokštės storio, grunto išlaikymo galios, betono stiprumo, pluoštų skaičiaus, apkrovos ir kt. Taigi mažiausias pluoštų skaičius, taikomas visiems darbams, nėra nurodomas standarte, kadangi jis priklauso nuo daugybės parametrų.

Pluoštų bandymai yra būtini siekiant nustatyti liekamąją lenkimo jėgą. Anksčiau konstrukcijoje buvo naudojama Re,3 vertė. Re,3 vertė yra santykis tarp FAB lygiavertės lenkimo jėgos fe,3 ir paprasto betono lūžimo modulis (MOR). fe,3 yra proporcinga plotui, kai apkrovos įlinkio kreivė yra iki 3 mm centrinio įlinkio.

TR34 konstrukcijos gairių 3 leidime naudojama išeigos analizė ir Re,3, kad būtų modifikuojama didžiausia paprasto betono plokščių momentinė galia. Betono plokščių su pluoštais lenkimo jėgos padidėjimas taip pat siejamas su pluošto Re,3 parodymais. Re,3 vertė priklauso nuo pluošto tipo, geometrijos, tūrio dalies ir to, kaip jis įsitvirtina betone.

Mūsų skaičiavimai pateikiami pagal pripažintus ir galiojančius normatyvus, remiantis TR34 gairių 4 leidimu ir „Model Code 2010“. Pluoštų bandymų, naudojant skirtingas dozes, liekamosios lenkimo jėgos yra naudojamos taikant 0,5 mm CMOD (SLS konstrukcijos atveju) ir 3,5 mm CMOD (ULS konstrukcijos atveju), siekiant apskaičiuoti FAB momentinę jėgą. Konstrukcijoje naudojami saugos veiksniai atitinka „Eurocode 2“.

Užklausimas dėl fibros skaičiavimų

Rašyti
Skambinti